عنوان پاورپوینت کارگاه توجيهي مقررات مربوط به تخلفات اداري

دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 34 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 34 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه: هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت کارگاه توجيهي مقررات مربوط به تخلفات اداري وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 34 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 34 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس
قسمتی از متن نمونه:

تعاريف
مسئوليت قانوني داراي انواع زير مي باشد:
مسئوليت کيفري
مسئوليتي است که فرد در صورت ارتکاب جرايم پيدا مي کند.
مسئوليت مدني
به معناي جبران خسارت و زيان وارد آمده به افراد ديگر است.
مسئوليت انضباطي و اداري
مسئوليتي است که فرد به عنوان يک مستخدم دولت يا کارمند در قبال اعمال و رفتار خود دارد.


مسئوليت اداري و انضباطي تخلف اداري
ارتکاب يکي از امور شمارش شده در قانون تخلفات اداري که تخلف محسوب مي شود و براي آن مجازات اداري در نظر گرفته شده است؛ باعث تحقق مسئوليت اداري و انضباطي مي گردد.
البته بايد توجه داشت که يک رفتار علاوه بر مجازات اداري تخلف مي تواند واجد يکي ديگر از مسئوليت هاي قانوني ديگر مانند مسئوليت کيفري و مدني باشد که بايد در مراجع قضايي ذي صلاح پي گيري شود. مثلا تخريب يک مال دولتي توسط کارمند که در آن مجازات جرم تخريب در دادگاه کيفري مقرر مي شود، خسارت آن بايد پرداخت شود و حسب مورد مجازات اداري نيز بر آن مترتب مي شود.


مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت تئوری‌ های مدیریت و سازمان در جهان امروز🔗پاورپوینت مهارت های زندگی از دیدگاه قرآن🔗پاورپوینت سقف کرومیت تیرچه بلوک🔗پاورپوینت آموزش ریاضی 2🔗پاورپوینت رعایت اصول کلی بهداشت در واحدهای تولید کننده مواد غذائی🔗پاورپوینت بهبود مستمر فرآیندها (عارضه یابی و بهره وری)🔗پاورپوینت MergeSort ارائه دو الگوریتم برای ادغام دو لیست مرتب🔗پاورپوینت زبان های ماشین و برنامه سازی سیستم🔗پاورپوینت اصول طراحی پایگاه داده ها🔗پاورپوینت اصول کامپیوتر۲🔗پاورپوینت اینترنت🔗پاورپوینت آشنایی با طراحی و مشخصات ساختار فایل ها🔗پاورپوینت ریزپردازنده Z80🔗پاورپوینت سیستم های اطلاعات مدیریت 1🔗پاورپوینت طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی🔗پاورپوینت فشرده‌سازی JPEG های متحرک🔗پاورپوینت ITs فن آوری اطلاعات چیست؟🔗پاورپوینت شبکه کامپیوتری🔗پاورپوینت کاربرد فن آوری های جدید در آموزش🔗تحقیق آزمون منع بعدی و آزمون اثر آگاهی از نتایج بر عملکرد